Úvodní stránka » Drtiče odpadu Waste King - drtičky pro domácnost » Dovolte nám navštívit Vaši kuchyň

Dovolte nám navštívit Vaši kuchyň.

Strávíte v ní dost značnou část Vašeho života. Měly by to být co nejpříjemnější chvíle, protože "doma je doma".

Jste v království jídla a nápojů. V čerstvém stavu vše udržuje lednička a mrazák. Úpravu pak trouba (elektrická, plynová, mikrovlnná, horkovzdušná), vařič, sporák nebo remoska, překapávač kávy, varná konvice... Dále různé roboty a šlehače, kráječe ap.

Vrcholem přípravy jídla je chutně upravené jídlo na talíři. Za tím vším je pohoda. Ale to bohužel není konec práce v kuchyni. Nepříjemná polovina práce nás teprve čeká. Při přípravě jídla a následně také po jejich konzumaci vznikají zbytky potravin. Odpadky lepkavé, neskladné a nepříjemné. A tady už nejste tak kvalitně a pokrokově vybaveni.

Tyto odpadky nám jaksi "zadrhávají" v elegantním a klapajícím chodu domácnosti. Tedy do koše, popř. do záchodu s nimi !! Ale ruku na srdce : o kolik se tento postup liší od středověkého vyhazování z oken na ulici ? Vždyť tam stejně končí (sice v uzavřené popelnici nebo pod zemí v kanálu). Celé to zakončí hlodavci, mouchy, vosy a v závěru spalovna). Fuj, to asi nebude ono! Zkusme nyní i do této oblasti zavést pohodu a idylu. Jak ? Vraťme se do kuchyně:
Rodina, o které v této vzorové kuchyni budeme vyprávět má O JEDINÝ ELEKTROSPOTŘEBIČ VĺC - DRTIČ POTRAVINOVÝCH BIOODPADŮ. Je nenápadný, schovaný ve skříňce pod dřezem, namontovaný místo sifonu odpadu dřezu. Čeká, kdy ho budeme potřebovat.

K obědu je kuře s bramborem, okurkový salát, překapávaná káva, zákusek (bábovka) a také ovoce (mandarinky a banány). Co zbude po těchto dobrotách ? Skořápky od vajec, zbytky těsta v míse , okrojený kousek přichyceného vršku bábovky, slupky z brambor, z okurek, banánů, mandarinek, kosti z kuřete, filtr z kávovaru s "lógrem" a samozřejmě zbytky z talířů.

Pustíme vodu, zapneme vypínač drtiče a tím vším ho "nakrmíme". Všechno je během asi 20-30-ti vteřin rozdrceno a v podobě kalné vody s drobečky odplaveno do kanálu. Upozorňujeme, že v konzistenci pro hlodavce nejedlé.

A co potrubí ? Neucpe se ? Věřte - nevěřte - neucpe !! Drtič naopak potrubí nejen neucpe a nezanese, ale navíc například kosti v podobě malých střípků nesených vodou mají čistící schopnost stěn trubek. Nemusíme snad ani připomínat, že Váš odpadkový koš zůstane čistý a o polovinu méně zaplněný (stejně jako popelnice) a že zbytky nezabírají při přípravě jídla místo na pracovní ploše.

Není-li drtič zapnutý, funguje normálně jako sifon dřezu.

Pořídíte-li si drtič a vyzkoušíte, co umí, už si práci v kuchyni BEZ NĚJ NEBUDETE UMĚT PŘEDSTAVIT.

Má životnost minimálně 27 let a záruční lhůtu pohybující se u drtičů (USA) mezi 3-mi až 8-mi roky (podle typu drtiče).

Úpravu velikosti otvoru nerez dřezu na průměr 9 cm provádíme za 400,- Kč bez DPH

A tím končíme návštěvu v kuchyni, která je už je místem pohody od A do Z, protože v ní je vyřešeno všechno v příjemné harmonii od přípravy jídla až po likvidaci odpadků. Dovolte nám, abychom tuto elegantní variantu přiblížili a nabídli i Vám.

Jsme Vám pro další dotazy k dispozici


Jazykové verze:       

Pracovní doba
kanceláře a
skladu
po-pá, 8:00 - 14:00 hod.
platí od 22.7.2024

 

DRTIČ BOND je silně návykový

 

 

Facebook přidejte si nás

Oblíbené odkazy